Zadzwoń do nas!
GSM/Handy: +48 501 061 508
Telefon:+48 61 62 48 508
Fax:      +48 61 62 48 509


Zleć transport

Chcąc zareklamować Blumen Transporte, została utworzona grupa kolarska MTB [BlumenTEAM], która będzie przypominała o naszym istnieniu
i zaangażowaniu w Sport.
Współpraca z nami.

Firmy zainteresowane współpracą z Blumen Transporte prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail w celu ustalenia szczegółów partnerstwa w zakresie transportu i logistyki.

Po wstępnej weryfikacji mogą Państwo uzyskać status Stałego Klienta, który uprawnia do atrakcyjnych rabatów na nasze usługi.

Podjęcie współpracy owocuje udanym i długotrwałym kontraktem, zapewniającym regularne i w pełni satysfakcjonujące efekty, z których bedą zadowoleni zarówno nasi Klienci jak i my, mogąc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.


Pozostaje jedynie pytanie, jak to zrobić? To proste!

Wystarczy jeden telefon, aby stać się partnerem. Twoja decyzja o współpracy zależy tylko od Ciebie. Dzięki niej gwarantujesz sobie profesjonalną i terminową obsługę, o którą tak ciężko w dzisiejszych czasach. My, stawiając na jakość, zdecydowaliśmy o komforcie i kulturze współpracy, która może jedynie zapewnić Ci pełen wachlarz usług.Postaw na jakość, postaw na Blumen Transporte!
Naszym celem jest być numerem jeden!